
Комплект для крапельного зрошення "10 Соток" (на фітингах) 1000 м від Компанії Агропродукт
- В наявності
- Код: 10 Соток" (на фітингах)
2 780 ₴
2 696,60 ₴
-3%
+380 (99) 393-36-28
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект для крапельного зрошення " 10 Соток" (На фітингах) 1000 м від Компанії Агропродукт
Склад комплекту:
Стрічка для крапельного зрошення торгової марки Aquplus/Startape (Україна) 8mil 10/20 см = 1000 м.
фітинги з гумкою — 60 шт.
Ремонтник — 15 шт.
Фільтр дисковий 1 або 3/4" (5кус.м) — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Агропрод |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 Бари |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 Бари |
| Відстань між водовипусками/емітерами | 20 см |
| Витрата води | 0.85 л/год |
| Тип | Комплект для крапельного зрошення |
| Товщина стінки | 8 мм |
- Ціна: 2 696,60 ₴
